Baş Aday Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 64 Görüntülenme

Baş Aday Türkçe dublaj izle

Genç seçmenlerin kalbini kazanan ve 1988 başkanlık seçimlerinde Demokratik Parti’nin bir numaralı adayı olarak görülen Senatör Gary Hart’ın yükselişinin ve düşüşünün gerçek hikayesini anlatıyor. Gary Hart’ın adaylık kampanyası, Donna Rice ile yaşadığı evlilik dışı ilişki yüzünden durdurulur. Magazin gazeteciliği ve siyasal gazetecilik tarihte ilk kez birleşir ve Senatör Hart yarıştan çekilmek zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar, Amerikan siyasetinde ve dünya sahnesinde derin ve kalıcı bir etki bırakır...

Duvarda ‘üncü günümüz ve ‘uncu aşamayı geçtik. Evet! Evet. İyi gidiyor. İyi gidiyor. Hava durumu tahminine göre yarın çok soğuk ve rüzgârlı olacakmış. O yüzden dinleneceğiz. Acil hava durumu mesajı. Baş Aday konusu an DUVARDA GÜN Rüzgâr saatte kilometre hızla esiyor, zaman zaman kilometreye çıkıyor. Etki sökülen ağaçlar, devrilmiş elektrik direkleri uçan duvar yatakları. Kışın tam ortasında oraya çıkmışlar akıl alacak bir iş değil. Ama küçük çıkıntılara tutunabilmeleri için havanın soğuk olması gerekiyor. Duvarda başka hiç kimse yok. Geçen gece, sıcaklık derece birden düştü. Bu koşullarda orada olmak çok korkunç. Nasıl dayanıyorlar Baş Aday indir bilmiyorum. Karabinalar kilitli. Hissedilen sıcaklık falan. Orada ne durumdasın, KJ? İyice gürültülü olmaya başladı. El Capitan’da rüzgâr, duvardan yukarı doğru eser.

Baş Aday Filmi – The Front Runner İzlemeli Miyim?

Yatak havalanır ve “Bam!” diye tekrar duvara çarpardı. Tommy evindeymiş gibi. Evet. Benim ne sorunum var bilmiyorum ama bunu seviyorum. Bugün de çadırda kalmak mantıklı olabilir an DUVARDA GÜN Önceki günkü Baş Aday 720p izle fırtına yüzünden El Capitan’ın üzerindeki nem dondu tıpkı margarita bardağının üzerindeki tuz gibi oldu. Güneş duvarın tepesine vurduğu anda da o buzlar üzerimize yağmur gibi yağmaya başladı. Kampımızın yanından füze gibi geçiyorlardı. Görmeden önce seslerini duyuyorduk. Neredeyse ölümcül bir durumdaydık. Çok fenaydı. Büyüklerden isabet etti mi? Hayır, ama sadece şans yaver gitti. Korkunçtu. Bundan nefret ediyorum. Birkaç büyük parça daha geliyor. Tommy kaskını unutmuş. Yukarı bak, Tommy. Tommy fazla endişelenmiş gibi görünmüyor. Ne oluyor? Yeni bir şey mi ki? Tommy, sanki böyle bir şey için yaratılmış. Ama benim, duvara alışmam uzun zaman aldı. Tommy’nin dağlarda büyüdüğü belliydi. Yetişkinlik yıllarının büyük bir kısmını El Capitan’da serbest tırmanış Baş Aday online izle yaparak geçirdi. Kevin denen çocuk ise, sanırım Santa Rosa’da büyümüş. Bilirsiniz, şarap bölgesinde. Santa Rosa’da fazla kaya tırmanışı yok. İlk tırmanış. Evet! Camaro’nun üzerine düşme. Tırmanma sporuyla spor salonunda tanıştım.

,

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Front Runner

  Yayın Tarihi:

  21 Kasım 2018

  Senaryo:

  Matt Bai, Jay Carson, Jason Reitman, Matt Bai

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?